Mutfak ve Banyo Fayans Modelleri

Fayans modelleri ve çeşitleri ile mutfak, banyo ve tüm fayans kullanımı gerektiren alanlarda  i günümüzde oldukça hoş modellerle karşımıza çıkan bir çok firma vardır.

Mutfaklarda ve banyolarda kullanılan fayanslar odaların görünümüne ayrı bir güzellik ve zarafet katmaktadır.

Seramikleri mutfak,banyo ve özellikle ev iç dekorasyonda sıklıkla kullanılmaktadır. günümüzde o kadar farklı ve şık desenlerde fayanslar var ki evinizde kullanıldığı taktirde sanki ev yeniden inşaa edilmiş gibi gelebilir.

Firmalar her gecen gün birbirinden hoş ve kaliteli fayanslar üretmektedirler. Fayanslar alışılagelmiş modellerinden artık sıyrılmış durumdalar.

Teknolojinin gelişmesiyle ünlü tasarımcılar fayans modellerini üç boyutlu tasarlamaktadırlar.Fayans  piyasanın hareketli olduğu fayans alanında farklı modellerle karşılaşmak kaçınılmaz olsa gerek.

Mutfak ve Fayans Modelleri Resimleri

mutfak fayanslari ne kadar tutar - fayasların ceşit türleri - dış cephe fayans fiatları - fayans modeller - parke görünümlü seramik - banyo fayans uygulamaları - fayans modelleri - ENSON ÇIKAN FAYANS TAŞLARI - DIŞ CEPHE FAYANS ÇEŞİTLERİ - hazır mutfakta kullanılan fayans

Limra Dış Cephe Kaplama

Dış cephe sistemlerinin oldukça yaygın bir konuma geldiği günümüzde yeni dış cephe alternatifleri de kendini göstermeye devam ediyor.Binaların dış cephe kısımlarına özel limra taşları kaplanarak oluşturulan bu sistem, oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Kendi içinde 3 ayrı şekilde incelenen limra taş kaplamları, binalarda yüzde 50 oranında tasarruf elde edilmesini sağlıyor. Bu sayede uygulamaya alındığı binalarda en geç 2 yıl içerisinde ortaya koyduğu maliyeti kurtarmış oluyor. İklim şartlarına karşı dirençli bir yapıya sahip olmasının yanında, uzun ömürlü bir sistem olan limra dış cephe kaplama sistemleri, binalarda hem yalıtım konusunda avantajlar ortaya koyarken hem de estetik ve şık bir görüntü sunuyor.

taş görünümlü dış cephe kaplama malzemeleri - cephe hesabı metrajı - dış cephe boya metrajı nasıl - LİMRA TAŞI CEPHE KAPLAMA - CEPHE HESAPLAMA - cephe kaplama modelleri - limra dış cephe - limra bina dış cephe kaplamaları fiyatlar - dış cephe kaplama metraj hesaplama - limra cephe